ДІЛЯ та Усеін Бєкіров презентують новий альбом «Молескін»

Усеін Бєкіров

Талановитий співак і композитор ДІЛЯ та відомий джазовий піаніст Усеін Бєкіров презентують по-весняному теплий smooth-jazz альбом «Молескін». 

ДІЛЯ: «Восени минулого року я запропонував Усеіну записати декілька спільних композицій, де буде виключно вокал і рояль… Але у процесі роботи над піснями ми відчули, що це має бути повноформатний альбом. Над звуковою палітрою і мастерингом працював Ігор Мельник, я був вражений його неординарним підходом до творчого процесу …»

До нового релізу увійшло дванадцять пісень, дванадцять змістовних музичних історій, які наче пензлі з яскравою фарбою змальовують картини життя.

Усеін Бєкіров

«Молескін» - це мольберт, на якому за допомогою музики й голосу з’являються пісні.

«Молескін» - це захоплююча гра чорно-білих клавіш.

«Молескін» - це музичні нотатки. 

До нового лонгплею увійшли як абсолютно нові композиції, так і добре відомі слухачеві: «Але» Сергія Бабкіна, «На небі» Славка Вакарчука, «Вода» гурту ТНМК, «Гуцулка Ксеня»… але тут вони набули оновленого життя.  

Яскравою окрасою релізу «Молескін» стала дуетна пісня «Вий, мій ранок», що записана разом с folk-гуртом АСТАРТА, а також інструментальна версія композиції «Порятунок гряде» від Армена Костандяна…

«Молескін» - це реліз для музичних гурманів та шукачів незвичного. Тут є лише ви, гра на роялі та зворушливий вокал, що створює навколо вас маленький Всесвіт. 

Усеін Бєкіров

ДІЛЯ: «Нам вдалося втілити музичний задум у життя… Усеін неймовірно талановитий піаніст, я щасливий, що тепер співпрацюю з таким глибоким, емоційним, чутливим та професійним музикантом. Також дуже радий, що колеги-музиканти надали згоду на переробку своїх творів, бо це серйозна відповідальність…»

Прослухати та насолодитися звучанням альбому «Молескін»  можливо за посиланням:

 
 
 

Копируя информацию с сайта оставляйте ссылку на источник.

Copyright © 2009 zaxvatu.net.

Все права защищены.

18+ фото