Юридичний супровід митних спорів

В Україні чимало підприємств займаються зовнішньоекономічною діяльністю. Відповідно, вони здійснюють переміщення товарів через кордон з обов’язковим митним оформленням. Проте, під час цієї процедури виникають і проблеми.

Подолати їх здатні адвокати у галузі митного права. Вони відстоюють інтереси клієнтів у державних установах та судах. Конкретний шлях подолання складнощів залежить від декількох чинників. Серед них: номенклатура та вартість товарів, обсяг та якість документів, які підприємство має у наявності.

Наведемо приклади спорів, вирішенням яких успішно займаються адвокати.

Питання визначення митної вартості товарів

Вона є базою для справляння обов’язкових платежів у вигляді ПДВ, мита. Але співробітники митниць інколи коригують цифри, зазначені у контрактах, у бік збільшення. Відповідно, у компанії з’являються надлишкові грошові зобов’язання. В подібних випадках фахівець приступить до оскарження спірного рішення митного органу.

Також слід зазначити, що суперечки щодо дійсної митної вартості товарів можуть стати підставою для відмови у декларуванні вантажів. Вирішення вказаної проблеми також входить до кола завдань професіонала з митного права.

Оскарження притягнення до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу

У Митному кодексі України є окрема Глава, присвячена порушенням митних правил. До переліку існуючих санкцій входять і адміністративні штрафи, що накладаються на працівників підприємства.

Якщо постанову прийняв митний орган, то з метою її скасування адвокат має право звернутися з позовом до суду загальної юрисдикції. Надалі він забезпечить надання необхідних доказів та особисто прийме участь у судових засіданнях.

За деякими порушеннями рішення щодо застосування штрафу приймає безпосередньо орган правосуддя. У цьому випадку відповідна постанова оскаржується адвокатом у апеляційному суді.

Професійний захист від конфіскації товарів

Окрім адміністративного штрафу законодавство передбачає конфіскацію товарів щодо яких виявлено порушення митних процедур, транспортних засобів, що використовувались для переміщення товарів тощо. Рішення по такому заходу приймає виключно районний суд.

Готуючись до судового розгляду справи адвокат може паралельно, за погодженням з клієнтом, провести попередні переговори з митницею. Одним з варіантів вирішення спору є досягнення мирової угоди. Її умови повинні влаштовувати обидві сторони.

Також професіонал надає до суду пояснення, складені від імені клієнта, інші документи. Вони залучаються до матеріалів справи і враховуються при прийнятті рішення.

Перевага співробітництва з адвокатом

Є декілька причин, щоб скористатися правовою допомогою професіонала:

  1. Володіння як митним законодавством, так і судовою практикою.

  2. Багаторічний досвід спорів з митними органами.

  3. Наявність великої кількості напрацьованих варіантів вирішення проблемних питань.

Більш детально про ведення митних спорів адвокатами можна прочитати на сторінці slinko.com.ua/uk/mytni-spory/.

 
 
  • Последнее обновление: .

Копируя информацию с сайта оставляйте ссылку на источник.
Интересные и полезные статьи Copyright © 2009 zaxvatu.net.
Все права защищены.

18+ фото