Виробництво пінополістиролу і пінопласту на vikbud.ua

Пінопласт – найкраще рішення для комфорту оселі

Власники будинків дуже часто інтересуються питанням: де взяти пінопласт. З одного боку, це недорогий, легкий матеріал, що забезпечує тепло, тишу у приміщенні. Але одні люди не мають гадки про те, що існує пінопласт принаймні двох видів: вогнезаймистий та ні. 

Інші мають таку інформацію і все одно шукатиме місце, де саме можна придбати потрібній сорт пінопласту. На сайті українського виробника vikbud.ua гості зможуть знайти не тільки асортимент будівельної продукції. Разом з цим зможуть пройти курс навчання про те, як треба вибирати матеріали для ремонту або будівлі.

пінополістирол і пінопласт

Коли і де потрібен пінопласт: питання, яке майже не існує

Для звичайних споживачів цей матеріал знайомий по таких подробицях:

  • легкий засіб, що використовують під час транспортних перегонів;
  • матеріал, з якого виробляють предмети, що допомагають безпечно залишатись на поверхні води;
  • утеплювач для балконів, стін, та інших споруд – теплоізолятор.

Залишаються питання до якості продукції, що виробляється на ВІК БУД. Це одна з компаній, що не строїть своєї рекламної кампанії на дешевих цінах, бажаючи будь-що продати пінопласт.

Але співробітникам є що запропонувати покупцям:

  • високу якість товарів;
  • оптові ціни від постачальника;
  • безпечність матеріалів – і це найголовніше.

Якщо порівнювати витрати потрібні на забезпечення теплом приміщення за допомогою газобетону, то вийде практичніше за грішми, з одного боку. Додатково дасть можливість виграти 0.5 м площини. Бо за своєю термоізоляційною якістю 0.1 м пінопласту еквівалентні 0.6 м газобетону. Кожний домовласник знає, що просторіше приміщення гарніше.

Пінопласт від ВІК БУД – екологічно чистий, не викликає алергій та не має запахів. Шумоізоляція приміщення – це ще одна причина для використання цього виду будівних матеріалів. Треба відзначити, що дуже важко знайти аналог, який краще впорається з усіма означеними турботами. 

Умови продажу: види та інша корисна інформація

Категоризація продукції проходить таким чином: пінопласт діліться на літтєвий та безпресовий. Перший вид не використовується у будівництві та для ремонту приміщень. Він є вогненебезпечнім матеріалом. Потрібен для упаковки техніки, про це вже згадувалось.

Ось безпресовий пінопласт використовується для забезпечення приміщення теплом та тишею. Але він також має різні сорти. Один з них самозатухаючий. Утримуючи всі переваги матеріалу: забезпечення дихання стін, тепло, - він не підтримує горіння. Тому видержує літню спеку, що нагріває стіни зовні, та зимове теплопостачання, що іноді не відповідає вимогам пожежної безпеки. 

У будь якому випадку, цей вид пінопласту сприяє комфортній обстановці у приміщенні незалежно від пори року. На сайті можна ознайомитись з подробицями умов продажу та постачання.

 

Копируя информацию с сайта оставляйте ссылку на источник.

Copyright © 2009 zaxvatu.net.

Все права защищены.

18+ фото