Cупермаркет меблів та товарів для дому - nova-market.com.ua

Пошук нової меблі дуже зручно перенести до інтернет магазину, наприклад, www.nova-market.com.ua/. Головний офіс цього закладу знаходиться у місті Львів.

супермаркет меблів та товарів для дому

Сьогодні це асортимент товарів широкого призначення:

  • кухні;
  • вітальні;
  • дитячі.

Важливо, що у магазині можливо замовити одразу вхідні двері, що будуть гармонійно доповнювати дизайн решти предметів вітальні. Крім цього, серед товарів магазину повний комплект, що потрібен, коли приміщення тільки заповнюються новою енергетикою:

  • килими;
  • шпалери;
  • люстри та освітлення.

Коли у домі йде ремонт, зручно купувати все у одному магазині, навіть якщо він ввіртуальний. Скорочуються

Когда в доме ведется ремонт, удобно совершить все покупки в одном магазине, даже если он виртуальный. Сокращаются витрати на транспортування. До того ж не доведеться чекати три або чотири доставки, все прийде в призначений термін і одночасно.

Різноманітність товарів за ціною і якістю

Продукція - це лінійка сучасних виробів для дому, готелів, гуртожитків. Тут є економічні, недорогі варіанти, нарівні з ексклюзивними матрацами, для виготовлення яких можуть застосовуватися будь-які з існуючих на ринку подібних товарів начинки:

  • волокна бамбука;
  • ячійковий пінополіуретан;
  • порфірований латекс.

Детальніше про начинки, а також обшивці розказано на сайті. Але щоб вибрати кращий варіант для себе, рекомендується консультація ортопеда, який підкаже яка жорсткість матраца більше потрібна кожному індивідуально. На деякі з представлених моделей поширюється акція.

Для зручного і корисного сну на сайті також продаються ліжка. Різної розмірності, функціональності. Є моделі з піддоном для постільної білизни, оригінальним механізмом розкладання. Особлива гордість «Нова Маркет» - дитячі колиски, двоярусні екземпляри для сімей, де росте більш ніж одна дитина. 

Тут же можна придбати набори меблів для школярів або діток, які тільки навчаються ходити. Є гарні модульні гарнітури під які одразу обирають зручний стілець.   

Каталог товарів містить докладні фотографії, що дозволяють зробити правильний вибір. Наприклад, офісні стільці зняті так, що покупцю не прийдеться нічого вигадувати, дуже добре видна опора (4-6 ніжок), також і корпус стільця. Це один з тих ресурсів, де пошкодували коштів на якісні фото.

 
 
123321123

Copyright © 2009 zaxvatu.net.

Все права защищены.   

 

 

18+ фото