Поради щодо продажу вживаного авто

Ви плануєте продати свій автомобіль і не знаєте, як підійти до цього питання грамотно, щоб потім не хвилюватися про скоєних по знанню помилках?

Давайте розглянемо основні аспекти продажу вживаного авто:

1. Спосіб продажу

Якщо ви сподіваєтеся отримати від продажу хороші гроші, то займайтеся цим питанням самостійно. Не варто доручати продаж перекупникам або автосалону. І ті й інші візьмуть з вас певний відсоток. До того ж не гарантують, що угода буде швидкою і юридично грамотною. На жаль, останнім часом почастішали випадки шахрайства з продажем пробежных авто в спеціалізованих салонах. Краще всього продавати самому.

Щоб оголошення про продаж побачило якомога більше зацікавлених осіб, розмістіть його на великому автомобільному сайті. Лідером в Україні вважається сайті авторіа. На ньому щотижня продається більше 7 000 автомобілів. Розмістивши своє оголошення на цьому сайті, ви можете бути впевнені, що покупець його не пропустить.

Поради щодо продажу вживаного авто

2. Моніторинг цін

Перш ніж поставити ціну на свій автомобіль перегляньте подібні оголошення, щоб порівняти ціни. Якщо ви не дуже поспішаєте з продажем і впевнені в технічному стані свого авто, то можете трохи завищити ціну. Це може навіть зацікавити покупця. В інших випадках ціна ставиться у діапазоні між найнижчою та найвищою. Будьте готові до незначного торгу. Він завжди налаштовує покупця на хороший лад і швидку купівлю.

3. Складання оголошення

Здається, що скласти грамотне оголошення не складе труднощів навіть школяреві. Але в реальності все повторюють типові помилки:

  • мінімізують інформацію;
  • викладають неякісні фото;
  • значно прикрашають стан автомобіля;
  • використовують шаблонне мислення при складанні оголошення.

Якщо вам вдасться уникнути цих прикрих помилок, то оголошення вийде яскравим, живим і правдивим. Така подача інформації відразу ж приверне покупців.

4. Готовність до спілкування

Ваш покупець може з'явитися несподівано в будь-який час дня і ночі. Будьте завжди готові відповісти на вхідний дзвінок або повідомлення в інтернеті. Так ви точно не пропустите вигідну угоду. Радимо все-таки вирішувати питання з покупцями за допомогою розмови по телефону, а не короткими повідомленнями в мережі. Так ви заощадите час і зрозумієте, наскільки реальні наміри покупця, який "бомбить" вас питаннями.

5. Готовність автомобіля до продажу

Виставивши авто на продаж, краще не їздити на ньому деякий період часу. Цілком імовірно, що ви можете потрапити в ДТП або пошкодити салон, який вже пройшов процедуру хімчистки. Після таких ситуацій, вам доведеться зняти авто з продажу або знизити ціну. Поставте підготовлений до продажу автомобіль в гараж або на стоянку ближче до дому, щоб було зручніше показувати його покупцям.

6. Нюанси продажу

Домовляючись про зустріч з покупцем, відсіювати перекупників і осіб, які в розмові здалися вам підозрілими. Цілком імовірно, що це шахраї. Не соромтеся озвучувати свої умови зустрічі, адже це під вас повинен підлаштовуватися покупець.

У випадку, якщо покупцю сподобався автомобіль, але він просить притримати його на кілька днів, обов'язково візьміть заставу. Так ви убезпечите себе від невмотивованої відмови.

Самостійна продаж автомобіля справа не швидка і вимагає від продавця максимум часу і уважності. Але при дотриманні простих правил ви точно не потрапите на "гачок" до шахраїв і виручіть від продажу авто ту суму грошей, яка вам необхідна.

 

последние интересные статьи и новости читайте на - zaxvatu.net.
 
 

Копируя информацию с сайта оставляйте ссылку на источник.

Copyright © 2009 zaxvatu.net.

Все права защищены.

18+ фото